Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2011 » Жовтень » 17 » Черкащанин став другим у змаганнях за титул "Найсильніша людина України"
21:57
Черкащанин став другим у змаганнях за титул "Найсильніша людина України"

Маріупольський атлет Олександр Лашин втретє в кар'єрі завоював титул "Найсильніша людина України". У Києві у другий день фінального турніру богатирського сезону він переміг у трьох вправах з чотирьох, на 4 очки випередивши свого основного конкурента Віктора Юрченка з Черкас. Віктор Юрченко, набравши 68,5 очка, посів друге місце.

Олександр Лашин завоював титул" Найсильніша людина України "у напруженій боротьбі. У чемпіонаті брали участь 10 стронгменів. Лашин, Юрченко і Пеканов йшли майже поряд у кожній вправі змагань . Це говорить про те, що стара гвардія продовжує утримувати лідерські позиції на олімпі богатирського спорту України. Українські атлети у складі національної збірної чотири рази вигравали титул "Найсильніша нація планети.

Категорія: Обласнi | Переглядів: 837 | Додав: Admin | Теги: Найсильніша людина України | Рейтинг: 5.0/1